Avon - kosmetyki- praca- satysfakcja > o FirmeDzisiaj jest 26-5-2024 godzina 20:41:01

o Firme

 

 

Avon Operations Polska to obecnie jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków  w Europie wraz z centrum dystrybucyjnym, zlokalizowana w Garwolinie, 60 km od Warszawy.

Garwolińska fabryka produkuje kosmetyki w oparciu o receptury Laboratoriów Avonu w Suffern w USA, które wykorzystują najnowsze technologie i wprowadzają innowacje na skalę światową. W Avon Operations Polska znajdują się laboratoria chemiczne i mikrobiologiczne, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe i kontrolne oraz od niedawna Regionalne Laboratorium Badawczo – Rozwojowe. Avon Operations Polska specjalizuje się w produkcji wszystkich kategorii kosmetyków tj.: do pielęgnacji higieny osobistej, do pielęgnacji twarzy i ciała oraz włosów, wyrobów perfumeryjnych oraz kosmetyków kolorowych i upiększających. W trosce o zdrowie naszych klientek, wybieramy tylko najlepszych dostawców komponentów i składników chemicznych, dbając przy tym o najwyższej jakości produkt – nie testowany na zwierzętach.

Avon Operations Polska jest jedną z 16 fabryk Avonu na świecie. Większa część polskiej produkcji służy zaopatrzeniu innych rynków. Od drugiej połowy 2003 roku produkty z fabryki w Garwolinie trafiają do ponad 50 krajów świata a w szczytach zapotrzebowania, wypadających kilka razy do roku, zakład opuszcza ponad 60 TIR-ów kosmetyków dziennie.

 Wykorzystane materiały należą do firmy AVON Cosmetics Polska Sp.z.o.o,
               zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.